به سایت هواپیمایی تشریفاتی هوشمند آراد خوش آمدید.

faarhyazenfrdeitjaruestr

کالایی در سبد نیست

بار دستی داخل کابین

بار دستی داخل کابین پروازی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
 

بار دستی داخل کابین


علاوه بر وزن جامه دان قید شده در بلیط که به کانتر پذیرش تحویل می‌شود، هر مسافر مطابق با قوانین IATA مجاز به حمل هر یک از وسایل ذیل به داخل کابین تا وزنهای ذکر شده بدون پرداخت هزینه اضافه بار می باشد:
 • مسافران دارای بلیط اکونومی کلاس در مسیرهای داخلی و خارجی: به میزان 5 کیلوگرم
 • مسافران دارای بلیط هماکلاس در مسیرهای داخلی و خارجی: به میزان 7 کیلو گرم
 • یک کیف دستی و یا کیف متناسب با لباس سفر ولی نه به منظور وسیله ای جهت حمل این قبیل کالاها که به عنوان جامه دان شناخته شده است، در ابعاد 56 و 45 و 25 سانتیمتر به گونه ای که مجموع ابعاد از 115 سانتیمتر تجاوز ننماید.
 • کیف های دستی که مسافر مجاز به حمل آنها به داخل کابین هواپیما است، باید دارای برچسب بار کابین باشد که در گیت خروجی بر روی آنها الصاق می شود.
  تذکر: حفاظت از تمام وسایل حمل شده به کابین شخصاً برعهده مسافر است.
  توجه: پذیرش کالسکه به عنوان جزئی از جامه دان پذیرش شده مسافر در پروازهای هواپیمایی آراد ایر مطابق با روند ذیل صورت می گیرد:

  یک کالسکه کاملاً تاشو برای هرنوزاد به عنوان بار مجاز رایگان، به غیراز بار مجاز پذیرش شده مسافر بزرگسال پذیرفته می شود. امکان حمل کالسکه در کابین هواپیما وجود ندارد و مسافر صرفاً مجاز به استفاده از کالسکه تا زمان سوار شدن در گیت خروج بوده و می بایست در گیت خروج کالسکه را تحویل نماید. زمان پذیرش کالسکه برچسب محدودیت پذیرش (LIMITED RELEASE) بر روی آن الصاق می شود.

  درزمان ورود در مقصد نهایی و یا محل ترانزیت مسافر، هماهنگی های لازم جهت تحویل کالسکه در اولین فرصت صورت می پذیرد. درصورت امکان، تحویل کالسکه جلو پله هواپیما و یا پلهای اتصال ترمینال مسافری به هواپیما مطلوبترین حالت ممکن است. در غیر این صورت با توجه به شرایط فرودگاه تحویل در سالن تحویل جامه دان صورت می گیرد.

 

هواپیمایی تشریفاتی آراد ایر

اکونومی و بیزینس کلاس هواپیمایی تشریفاتی آراد ایر محیطی ایده آل برای شما جهت استراحت , کار و یا مطالعه می باشد . فضای کافی به همراه تنظیمات صندلی ضمن فراهم نمودن محیطی آرام وراحت جهت آسایش مسافرین . احساس شادابی وطراوت رادر مقصد برای شما حفظ خواهد نمود.
مهمانداران هواپیمایی تشریفاتی آراد نمونه بارز مهمان نوازی ایرانی وسمبل مشتری مداری می باشند . کلیه مهمانداران پس از گذراندن دوره های مختلف تخصصی و ایمنی بر اساس استانداردهای کشوری و بین المللی آماده ارائه سرویس در محیطی حرفه ای می باشند . لازم به ذکر است که مهمانداران کلاس تجاری منتخبی از بهترین ها بوده ودوره ها وآموزش های ویژه‏ای جهت ارائه خدمات در کلاس تجاری را پشت سر گذاشته اند تا هر مسافر این بخش فراتر از حد انتظار تجربه کلاس تجاری را بدست آورد.
 

 Arad Vip Airways

هواپیمایی تشریفاتی آراد ایر – برای شما لوکس سفر کردن محدودیتی ندارد!

هواپیمایی تشریفاتی آراد ایرویز همواره سیاست ارائه بهترین خدمات را برای مسافران عادی و ویژه خود در فرودگاه و حین پرواز را در پیش دارد و بهترین ها را برای مسافران خود در پرواز های داخلی و خارجی و تشریفاتی ارائه می نماید.

سرویس های اختصاصی پرواز های تشریفاتی و عمومی را از طریق سایت و یا اپلیکیشن هواپیمایی آراد ایر و شهر هوشمند گردشگری آراد  رزرو یا از طریق  تماس با شماره پشتیبانی 02191012232 خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنید.

 

ارتباط با هواپیمایی تشریفاتی آراد ایرویز

 
آدرس:   ایران تهران اکباتان فاز یک بلوار شهید نفیسی ساختمان ایرسا طبقه پنجم

تلفن:   2191012232(98)+
موبایل:   9302531800(98)+

ایمیل:   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید