به سایت هواپیمایی تشریفاتی هوشمند آراد خوش آمدید.

faarhyazenfrdeitjaruestr

کالایی در سبد نیست

پذیرش و حمل جامه دان و بار

پذیرش و حمل جامه دان و بار مسافر

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

شرایط پذیرش و حمل جامه دان و بار همراه مسافر


مقصود از جامه دان، کالاها و سایر اموالی است که مسافر به منظور پوشیدن، استفاده، آسایش و راحتی حین سفر با خود حمل می نماید.

 • وزن مجاز جامه دان و بار همراه مسافر در بلیط مسافر قید شده است و در صورت همراه داشتن جامه دانها و بارهای با وزن بیشتر از وزن مجاز، مسافر ملزم به پرداخت اضافه بار خواهد بود. اضافه بار کل مسیر پرواز تا مقصد نهایی می بایست در مبدأ سفر پرداخت شود
  توصیه می شود ابعاد جامه دان (حاصل جمع طول + عرض + ارتفاع) بیش از 158 سانتی متر (یا 62 اینچ) نبوده و وزن جامه دان بیش از 23 کیلوگرم نباشد که مشخصات یک جامه دان استاندارد است.
 • الصاق برچسب محدودیت پذیرش (LIMITED RELEASE) برای جامه دان های معیوب، یا دارای محتویات شکستنی، یا بارهای دارای بسته بندی ناقص و یا دارای وزن و ابعاد بیش از حد تعیین شده صورت می گیرد.
  استفاده از این برچسب، به مفهوم اعلام رسمی عدم پذیرش مسئولیت و پرداخت خسارت در قبال آسیب به جامه دان ناشی از نقص ذکر شده در برچسب بوده و مسئولیت اینگونه آسیبها مستقیماً بر عهده مسافر می باشد
 • توصیه می شود در صورت همراه داشتن جامه دانها و بارهای غیر استاندارد، قبل از اقدام به سفر با دفاتر هواپیمایی آراد ایر در فرودگاههای مبداً جهت اخذ راهنمایی تماس حاصل نمایند.
 • به هر یک از جامه دانها و بسته های پذیرش شده توسط هواپیمایی آراد ایر، برچسب قابل مشاهده با اطلاعات نام و مقصد نهایی مسافر بر روی سطح خارجی جامه دان و بسته الصاق می شود. نام قید شده بر روی برچسب جامه دان، باید با نامی که در بلیط ذکر گردیده یکسان باشد.
  بهتر است مسافرین برچسب شامل نام و نشانی اقامت خود را نیز در داخل جامه دانها و بسته ها قرار دهند. قبل از پذیرش، تمام برچسبهای قدیمی و یا باقیمانده از سفرهای قبلی باید از روی جامه دان مسافر برداشته شده باشند.
 • در صورت مراجعه همزمان دو یا چند مسافر از یک خانواده که با یکدیگر در یک پرواز به یک مقصد مشترک سفر می نمایند، می توان جامه دان آنها را به اشتراک(pool) گذاشت.
  مجموع بار مجاز این مسافرین برابر است با مجموع کل بارهای مجاز هر یک از مسافرین. در صورت پیش بینی ضروری بودن برگرداندن جامه دان هر یک از مسافرین به دلایل خاص، جامه دان وی می بایست به صورت انفرادی پذیرش شود.
 • نکته مهم: از قرار دادن هرگونه وسایل با ارزش و قیمتی همانند پول، طلا و جواهرات و هرگونه فلزات قیمتی, اسناد و اوراق بهادار، وثیقه، مدارک و ضمانت نامه های بانکی و امثال آن، سوئیچ خودرو، کلید، کامپیوتر شخصی (تبلت و لپ تاپ) و گوشی همراه، دوربین، کارت اعتباری، گذرنامه و مدارک شناسایی و هرگونه مورد مشابه ... در جامه دان تحویلی به کانتر پذیرش جداً خودداری نمایند.
 • به جامه دان ها و بارهای خارج از شرایط استاندارد، برچسب محدودیت پذیرش (LIMITED RELEASE) الصاق می گردد.

 

هواپیمایی تشریفاتی آراد ایر

اکونومی و بیزینس کلاس هواپیمایی تشریفاتی آراد ایر محیطی ایده آل برای شما جهت استراحت , کار و یا مطالعه می باشد . فضای کافی به همراه تنظیمات صندلی ضمن فراهم نمودن محیطی آرام وراحت جهت آسایش مسافرین . احساس شادابی وطراوت رادر مقصد برای شما حفظ خواهد نمود.
مهمانداران هواپیمایی تشریفاتی آراد نمونه بارز مهمان نوازی ایرانی وسمبل مشتری مداری می باشند . کلیه مهمانداران پس از گذراندن دوره های مختلف تخصصی و ایمنی بر اساس استانداردهای کشوری و بین المللی آماده ارائه سرویس در محیطی حرفه ای می باشند . لازم به ذکر است که مهمانداران کلاس تجاری منتخبی از بهترین ها بوده ودوره ها وآموزش های ویژه‏ای جهت ارائه خدمات در کلاس تجاری را پشت سر گذاشته اند تا هر مسافر این بخش فراتر از حد انتظار تجربه کلاس تجاری را بدست آورد.
 
 
 

 


 Arad Vip Airways

هواپیمایی تشریفاتی آراد ایر – لوکس بودن و لوکس سفر کردن محدودیتی ندارد!

هواپیمایی آراد ایر همواره سیاست ارائه بهترین خدمات را برای مسافران و حمل بار خود در پرواز های داخلی و خارجی ارائه می نماید.

سرویس های اختصاصی پرواز های تشریفاتی و عمومی را از طریق سایت و یا اپلیکیشن هواپیمایی آراد ایر رزرو یا از طریق  تماس با شماره پشتیبانی 02191010209 خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنید.

 

ارتباط با هواپیمایی تشریفاتی آراد ایر

 
آدرس:   ایران تهران اکباتان فاز یک بلوار شهید نفیسی ساختمان ایرسا طبقه پنجم

تلفن:   2191010209(98)+
موبایل:   9302531800(98)+

ایمیل:   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید