به سایت هواپیمایی تشریفاتی هوشمند آراد خوش آمدید.

faarhyazenfrdeitjaruestr

کالایی در سبد نیست

کودک بدون همراه (UM)

کودک بدون همراه (UM) در پرواز های هواپیمایی آراد

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

کودک بدون همراه (Unaccompanied Minors /UM)

 

کودک بدون همراه به مسافری گفته می شود که در سنین بین 12-5 سال بوده و بدون یکی از والدین، قیم یا سرپرست قانونی و یا همراه دیگر قصد مسافرت داشته باشد.مسافرین بین 5 تا 12 سال سن ، می توانند در مسیرهای پروازی "هواپیمایی آراد ایر" بدون حضور همراه در سفر ، مسافرت نمایند . بر اساس رویه و مقررات جدید هواپیمایی آراد ایر به منظور افزایش سطح خدمات و ایمنی در خصوص پذیرش و تحویل کودک بدون همراه ، صدور بلیت برای این گروه از مسافران تنها با تکمیل فرم کودک بدون همراه و امضا آن توسط ولی ، یا ارائه مدرک مثبته به عنوان قیم کودک و یا با ارائه وکالتنامه رسمی از طرف ولی یا قیم به شخص ثالث صورت خواهد پذیرفت.در صورتیکه مسیر پروازی کودک رفت و برگشتی باشد، به دلیل احتمال عدم حضور ولی یا قیم و یا شخص تعیین شده در مقصد ، تکمیل فرم مربوط جهت برگشت کودک در دفتر صادرکننده بلیت در مبدا و درج مهر دفتر صادر کننده الزامی می باشد. • شرایط
  تکمیل فرم حمل کودک بدون همراه ، اجازه کتبی والدین ، مشخص بودن تحویل دهنده وتحویل گیرنده کودک به
  هواپیمایی آراد ایر درفرودگاه مبدا و مقصد.
 • هزینه خدمات
  هزینه بلیت کودک بدون همراه معادل هزینه بلیت بزرگسال محاسبه می گردد.
 • نکاتی برای والدین یا ولی کودک
  همراه داشتن مدارک پرواز اعم از بلیت ، پاسپورت ، فرم تکمیل شده کودک بدون همراه ، مدارک پزشکی در صورت لزوم ، داروی مصرفی الزامی می باشد .
 • هنگام خرید بلیط
  دفاتر فروش موظفند در زمان رزرو جا برای مسافر UM اطلاعات را بطور کامل در سیستم فروش بلیط وارد نمایند.
 • در فرودگاه مبدأ
  همراه داشتن مدارک شناسایی مسافر UM و ولی، سرپرست، کفیل و یا قیم قانونی کودک و گذرنامه، روادید، بیمه (در صورت نیاز) جهت پروازهای بین المللی الزامیست و کودک باید توسط والدین یا قیم رسمی تحویل و مورد بدرقه قرار گیرد. فرم مخصوص درخواست انجام امور مسافرت کودک بدون همراه و کارت مخصوص UM توسط نفر مسئول هواپیمایی آراد ایر در فرودگاه تکمیل می گردد و این کارت مخصوص در تمامی مراحل سفر به گردن وی آویخته می شود. همراهان کودک موظفند حداکثر تا 2 ساعت قبل از پرواز بین اللملی و 1 ساعت قبل از پرواز داخلی جهت انجام امور تشریفات پذیرش مسافر UM در فرودگاه حضور یابند.
  لازم است از همراه نمودن پول زیاد و اشیاء قیمتی مانند طلا، جواهر، موبایل، کامپیوتر شخصی و لوازم اضافی ارزشمند با مسافر UM خودداری شود.
 • حین پرواز
  مهمانداران پرواز تمامی مسئولیت مسافر UM را در طول مدت پرواز بر عهده خواهند داشت.
 • در صورت ادامه مسیر
  پس از کنترل و تأیید مدارک فرد مستقبل با گرفتن امضاء بر روی فرم مربوطه کودک تحویل وی می گردد و در صورت ادامه سفر UM با یک شرکت هواپیمائی دیگر, تمامی اطلاعات وی به مسئولین شرکت هواپیمائی بعدی منتقل می شود.

 

هواپیمایی تشریفاتی آراد ایر

اکونومی و بیزینس کلاس هواپیمایی تشریفاتی آراد ایر محیطی ایده آل برای شما جهت استراحت , کار و یا مطالعه می باشد . فضای کافی به همراه تنظیمات صندلی ضمن فراهم نمودن محیطی آرام وراحت جهت آسایش مسافرین . احساس شادابی وطراوت رادر مقصد برای شما حفظ خواهد نمود.
مهمانداران هواپیمایی تشریفاتی آراد نمونه بارز مهمان نوازی ایرانی وسمبل مشتری مداری می باشند . کلیه مهمانداران پس از گذراندن دوره های مختلف تخصصی و ایمنی بر اساس استانداردهای کشوری و بین المللی آماده ارائه سرویس در محیطی حرفه ای می باشند . لازم به ذکر است که مهمانداران کلاس تجاری منتخبی از بهترین ها بوده ودوره ها وآموزش های ویژه‏ای جهت ارائه خدمات در کلاس تجاری را پشت سر گذاشته اند تا هر مسافر این بخش فراتر از حد انتظار تجربه کلاس تجاری را بدست آورد.
 
 

 Arad Vip Airways

هواپیمایی تشریفاتی آراد ایر – برای شما لوکس سفر کردن محدودیتی ندارد!

هواپیمایی تشریفاتی آراد ایرویز همواره سیاست ارائه بهترین خدمات را برای مسافران عادی و ویژه خود در فرودگاه و حین پرواز را در پیش دارد و بهترین ها را برای مسافران خود در پرواز های داخلی و خارجی و تشریفاتی ارائه می نماید.

سرویس های اختصاصی پرواز های تشریفاتی و عمومی را از طریق سایت و یا اپلیکیشن هواپیمایی آراد ایر و شهر هوشمند گردشگری آراد  رزرو یا از طریق  تماس با شماره پشتیبانی 02191012232 خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنید.

 

ارتباط با هواپیمایی تشریفاتی آراد ایرویز

 
آدرس:   ایران تهران اکباتان فاز یک بلوار شهید نفیسی ساختمان ایرسا طبقه پنجم

تلفن:   2191012232(98)+
موبایل:   9302531800(98)+

ایمیل:   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید