به سایت هواپیمایی تشریفاتی هوشمند آراد خوش آمدید.

faarhyazenfrdeitjaruestr

کالایی در سبد نیست

خدمات حفاظت اشخاص

خدمات حفاظت اشخاص و مهمان خارجی مهم

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

یکی از خدماتی که هواپیمایی تشریفاتی آراد ایر برای مهمانان خارجی مهم و مسافران خاص خود ارائه می دهد خدمات حفاظت از شخصیت ها می باشد که در تمام مدت سفر خود با این مجموعه در داخل و خارج از ایران می توانند از این خدمت استفاده نمایند.

محافظ شخصی یا بادیگارد "Bodyguard" فردی مجرب و آموزش دیده است که از فرد دیگری در مقابل خطرات احتمالی محافظت می کند. افراد مهم اقتصادی به واسطه سهم و تأثیر خود در اقتصاد، در اختیار داشتن اطلاعات و اسناد تجاری محرمانه ممکن است در خطر قرار داشته و مورد حمله قرار بگیرند. استارت آپ تشریفات تجاری ایران در اولین سال فعالیت خود با شناخت دقیق از بازار هدف و شناسایی نیاز مخاطبان خود اقدام به ایجاد و راه اندازی برند جدیدی تحت نام ایران بادیگارد نمود. فعالیت ایران بادیگارد که بدایتاً محدود به ارائه تیم مراقبت و تشریفات به میهمانان خارجی و هیئت های تجاری بازدیدکننده از ایران بود به واسطه گسترش فعالیت های تشریفات تجاری ایران به حوزه های رویداد، همایش و سمینار گسترش یافت.

اما در کشور عزیزمان ایران به واسطه فقدان قوانین مشخص در له یا علیه این موضوع؛ ارائه این خدمات به صورت عمومی امکان پذیر نیست. علی رغم قاعده مشهور دفاع مشروع و قوانین ناظر بر آن عملاً مشکلات حقوقی بسیاری در این خصوص وجود دارد. از جهت دیگر افراد بسیار زیادی بدون احراز شرایط لازم و طی کردن دوره های آموزشی تنها به واسطه فیزیک بندی مدعی عنوان بادیگارد بوده و در طی سالیان اخیر نمونه های متعددی از این اشخاص را در کنار هنرمندان سرشناس مشاهده کرده ایم غافل از اینکه محافظ شخصی تنها فردی با فیزیک بدنی بالا نیست. محافظ شخصی فردی است که برای مقابله با انواع تهدیدات آموزش دیده و دوره های متعددی از جمله CPR را سپری کرده است. محافظین شخصی حرفه ای به واسطه ممنوعیت سلاح در کشور عمدتاً در خارج از ایران دوره های کار با انواع سلاح گرم و سرد، چک و خنثی سازی، مواد مخدر، مخابرات و ... را دیده و دارای گواهینامه های بین المللی هستند.

 

محافظ شخصی
محافظ شخصی یا جان‌پاس یا بادیگارد (انگلیسی: Bodyguard) فردی است که از فردی محافظت می‌کند، که غالباً صاحب قدرت، شهرت، ثروتمند یا سیاسی باشند. کاربرد این افراد در جلوگیری از حمله، ربودن، ترور، یا از دست دادن اطلاعات محرمانه یا کارهای دیگر است.

افراد مشهور غالباً بیش از یک محافظ دارند که گروه آن‌ها توسط سازمان‌های امنیتی (خصوصی یا دولتی) مشخص می‌شود.

علاوه بر سلبریتی‌ها برخی ثروتمندان هم عمدتا برای خودنمایی از افرادی با این مشخصات در کنار خود استفاده می‌کنند، اما معلوم نیست مسوولیت این بادیگارد نماها با کجاست و چه موسساتی با مجوز از کدام نهاد چنین اقداماتی را انجام می‌دهند؟.

 

هواپیمایی آراد ایر در تلاش است بتواند بهترین خدمات را در زمینه پرواز و خدمات پروازی به کاربران خود ارائه نماید.شما می توانید برای دریافت خدمات بهتر با کارشناسان ما در تماس باشید و از مشاوره رایگان مجموعه بهره مند گردید.

 


 Arad Vip Airways

هواپیمایی تشریفاتی آراد ایر – لوکس بودن و لوکس سفر کردن محدودیتی ندارد!

هواپیمایی آراد ایر همواره سیاست ارائه بهترین خدمات را برای مسافران و حمل بار خود در پرواز های داخلی و خارجی ارائه می نماید.

سرویس های اختصاصی پرواز های تشریفاتی و عمومی را از طریق سایت و یا اپلیکیشن هواپیمایی آراد ایر رزرو یا از طریق  تماس با شماره پشتیبانی 02191010209 خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنید.

 

ارتباط با هواپیمایی تشریفاتی آراد ایر

 
آدرس:   ایران تهران اکباتان فاز یک بلوار شهید نفیسی ساختمان ایرسا طبقه پنجم

تلفن:   2191010209(98)+
موبایل:   9302531800(98)+

ایمیل:   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید