به سایت هواپیمایی تشریفاتی هوشمند آراد خوش آمدید.

faarhyazenfrdeitjaruestr

کالایی در سبد نیست

تماس با هواپیمایی آراد

درخواست پشتیبانی در هر ساعت بدون محدودیت با پشتیبانی هواپیمایی آراد

ارسال نظرات و پیشنهادات سازنده خود در مورد خدمات هواپیمایی آراد

هواپیمایی آراد با استفاده از انواع ناوگان مدرن و با ظرفیتهای پروازی بزرگ و کوچک آماده خدمت رسانی به عموم مردم و  و مدیران می باشد.صاحبان صنایع و مدیران اقتصادی که به واسطه مسئولیت ها، محدودیت بسیار بیشتری در زمان در مقایسه با افراد عادی دارند عموماً نمی توانند برنامه جلسات و مسیر حرکت خود را با زمان پرواز های تجاری هماهنگ کنند لذا در اینگونه مواقع استفاده از انواع پرواز های منطقه ای با هواپیماهای کوچک و یا جت اختصاصی بهترین راه حل است.

عموم مردم با استفاده از ناوگان بزرگ و مدیران با استفاده از ناوگان هواپیماهای کوچک و یا جت عمومی و شخصی شما می توانید در زمان و مکان دلخواه، پروازی دلپذیر و امن به مقصد مورد نظر خود داشته باشید. ما در ناوگان عمومی و جت اختصاصی خود بهترین خدمات را در طول سفر در اختیار مسافران خود قرار میدهیم و امکان انتخب نوع سرویس دهی در ختیار مسافران هر نوع پرواز های این شرکت قرار دارد که میتوانند بر اساس نیاز و بوجه خود انتخاب نمایند. در ناوگان پروازی هواپیمایی آراد ایر امنیت و کیفیت پرواز بالاترین اولویت است. 

مهمانداران هواپیمایی تشریفاتی آراد نمونه بارز مهمان نوازی ایرانی وسمبل مشتری مداری می باشند . کلیه مهمانداران پس از گذراندن دوره های مختلف تخصصی و ایمنی بر اساس استانداردهای کشوری و بین المللی آماده ارائه سرویس در محیطی حرفه ای می باشند . لازم به ذکر است که مهمانداران کلاس تجاری منتخبی از بهترین ها بوده ودوره ها وآموزش های ویژه‏ای جهت ارائه خدمات در کلاس تجاری را پشت سر گذاشته اند تا هر مسافر این بخش فراتر از حد انتظار تجربه کلاس تجاری را بدست آورد.
 

2191012232(98+)

تماس مستقیم با مشاوران

شنبه -جمعه : 8 - 19

پاسخگو شما هستیم

37,425 مسافر

به ما اعتماد کردند

ما تیم پشتیبانی هواپیمایی تشریفاتی آراد هستیم

پشتیبان و همراه شما در تمامی مراحل پروازهای داخلی و خارجی

هواپیمایی تشریفاتی آراد با بکارگیری مدرن ترین ناوگان پروازی ،کرو آموزش دیده و حرفه ای و تکنولوژی روز دنیا و در بخش پذیرایی مسافران در طول پرواز با استفاده از مجهزترین ساختمان‏های کترینگ در منطقه همواره سعی در ارائه بهترین سرویس پذیرایی و غذایی در جهت تکریم مشتریان محترم خود داشته است , لذا برای مسافرین در کلاس اکونمی و تجاری، میزبانی منحصر به فردی را با ارائه سرویس انتخاب غذای ویژه ایرانی و بین المللی و انواع نوشیدنی برای آنان ترتیب داده‏ایم.
  • ارائه خدمات پرواز های تشریفاتی خارج از کشور
  • ارائه خدمات پرواز های تفریحی و آموزشی
  • ارائه خدمات پرواز های پزشکی و سلامت
  • ارائه خدمات پرواز های شخصیتهای خاص
  • ارائه خدمات پرواز های کارگو عمومی و VIP
  • ارائه خدمات پرواز های عمومی منطقه ای
  • ارائه خدمات پرواز های کارگو منطقه ای
  • ارائه خدمات پرواز های تشریفاتی منطقه ای
  • ارائه خدمات پرواز های عمومی خارج از کشور
  • ارائه خدمات پرواز های کارگو خارج از کشور

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید