با ما همراه باشید

پل ارتباطی شما با ما

Please make sure that, re-captcha pluging is enabled

دفتر مرکزی ایران

  • 21-91010209(98+)
  • 935-2531842(98+)

آدرس

دفتر مرکزی: ایران تهران شهرک اکباتان بلوار شهید نفیسی ساختمان صبا طبقه سه واجد چهار : 
کد پستی: 78721-6488

ایمیل

  • info@vipairways.ir
  • job@vipairways.ir

ساعت کاری

  • شنبه تا چهار شنبه  9AM to 17PM
  • پنجشنبه  09AM to 14PM
  • پشتیبانی خدمات مسافران 24 ساعته
Image

چشم انداز خدمات پروازی

هواپیمایی SABA AIRWAYS

ارائه خدمات قبل از سفر به مسافران SABA AIRWAYS
هواپیمایی SABA AIRWAYS با استفاده از انواع ناوگان مدرن و با ظرفیتهای پروازی بزرگ و کوچک آماده خدمت رسانی به عموم مردم و  و مدیران می باشد ما در قبل از پرواز میزبان مسافران خود در فرودگاه بر اساس کلاس پروازی آنها هستیم و با استفاده از ابزار های ارتباطی کاربران میتوانند خدمات مورد نیاز خود را رزرو و درخواست دهند که در طول پرواز بدون محدودیت دریافت نمایند  .صاحبان صنایع و مدیران اقتصادی که به واسطه مسئولیت ها، محدودیت بسیار بیشتری در زمان در مقایسه با افراد عادی دارند عموماً نمی توانند برنامه جلسات و مسیر حرکت خود را با زمان پرواز های تجاری هماهنگ کنند لذا در اینگونه مواقع استفاده از انواع پرواز های منطقه ای با هواپیماهای کوچک و یا جت اختصاصی بهترین راه حل است.
Image
Image

هواپیمایی SABA AIRWAYS

در تمام ساعات شبانه روز پاسخگو مسافران هستیم

SABA AIRWAYS به عنوان یکی از برترین های شرکت هواپیمایی خصوصی کشور، جلب رضایت وتکریم مسافران خود را همواره سرلوحه برنامه و عملکرد خود قرار داده است. خرسندیم که کماکان در SABA AIRWAYS با مهمان نوازی ایرانی پذیرای شما هستیم. هدف ما رسیدگی به نقطه نظرات شما در هر زمینه ای می باشد .تیم پشتیبانی SABA AIRWAYS در تمام ساعات شبانه روز پاسخگو نیازهای مسافران خود می باشد.
مهمانداران : مهمانداران هواپیمایی تشریفاتی SABA AIRWAYS نمونه بارز مهمان نوازی ایرانی وسمبل مشتری مداری می باشند . کلیه مهمانداران پس از گذراندن دوره های مختلف تخصصی و ایمنی بر اساس استانداردهای کشوری و بین المللی آماده ارائه سرویس در محیطی حرفه ای می باشند . لازم به ذکر است که مهمانداران کلاس تجاری منتخبی از بهترین ها بوده ودوره ها وآموزش های ویژه‏ای جهت ارائه خدمات در کلاس تجاری را پشت سر گذاشته اند تا هر مسافر این بخش فراتر از حد انتظار تجربه کلاس تجاری را بدست آورد.

21-91010209(98+)
935-2531842(98+)

info@vipairways.ir job@vipairways.ir

ما دائما در تلاش هستیم تا عملکرد خود را در هنگام ارائه خدمات پروازی راحت و با کیفیت به مشتریان خود بهبود بخشیم. ما برای دسترسی آسان به خدمات و به اطلاعاتی که ممکن است در مورد خدمات ما نیاز داشته باشند ، اهمیت بسیاری می دهیم.